Plánované akce

V současné době naši činnost bohužel limituje pandemická situace. Připravili jsme proto pro vás zatím jen několik akcí. 

Sledujte, prosím, konkrétní stav opatření kvůli koronaviru a v závislosti na nich se informujte, zda se budou konat. Nezapomeňte na Setkání v Cafe Therapy, jednotlivá data nejsou v plánované činnosti uvedena !!

Přijďte na pravidelné setkání v CafeTherapy !

Nabízíme pravidelné setkávání na kus řeči u šálku dobré kávy či teplého čaje a něco dobrého k tomu, případně i na zahnání hladu. Zveme vás do kavárny Therapy Café, každé první úterý v měsíci v 15:30 hod.  Kavárnu Cafe Therapy najdete se Školské 30, Praha 1, dopravní spojení tramvaj 3, 5, 6, 9 a 14 zastávka Vodičkova. Jedná se o setkávání nejen stomiků, ale i jejich rodinných příslušníků či známých, prostě všech, kteří se potřebují poradit nebo se na něco zeptat. Přijďte mezi nás, přijďte si i jen popovídat. Scházíme se již od 4. února 2010. 

Přijďte se podívat do naší kanceláře !

České ILCO zřídilo Informační a poradenské centrum pro stomiky a pacienty s onemocněním střev. Infocentrum provozují dobrovolníci našeho spolku FIT-ILCO Praha. Můžete nás navštívit v pondělí od 13:00 hod do 17:00 hod nebo ve čtvrtek od 9:00 hod do 13:00 hod. Po telefonické dohodě i jindy. 

Více informací o naší činnosti v Infocentru naleznete v části INFOCENTRUM.

Co připravujeme v roce 2022

S potěšením vám oznamujeme, že pro nás Jitka Srpová opět zařídila na rok 2022 propůjčení prostor v CafeTherapy ve Školské 30, Praha 1 na naše pravidelná setkávání. Pro ty, kteří pozapomněli, připomínám, že se setkáváme každé první úterý v měsíci od 15.30 hodin.

                                               

Přijdte si s námi zacvičit

 

Nejvzácnějším darem, který ale nelze nikde koupit, je zdraví. Právě zdraví je to, co nejvíce potřebujeme. České ILCO, z.s. připravilo
dárek pro všechny – video Zdraví v pohybu. Přináší sérii instrukcí
pro nejjednodušší pohyb pro zdraví a pohodu ve speciálním provedení, vhodném i pro
zdravotně silně oslabené jedince, zkrátka lehké, nenáročné a účinné cvičení pro každého.

 

Nabízíme 10 hodinových cvičení podle videa Zdraví v pohybu

 

KDE?   Informační a poradenské centrum pro stomiky

             Praha 2, Polská 15  (4 minuty od stanice Jiřího z Poděbrad)

 

KDY?   každý čtvrtek od 13. ledna do 17. března 2022 od 10.30 – 11.30 hodin.

 

VSTUP ZDARMA !

 

Rezervace nutná – Kapacita místnosti je omezena

mail: ceske.ilco@centrum.cz (do mailu  nebo sms uveďte zdraví v pohybu + jméno + datum)

tel: sms na 777 431 953


Další informace Libuše Logojdová Tel.: 601 324 100 FIT-ILCO Praha, z.s.

 
REKONDICE

Pro tento rok máme rekondici objednanou v Hotelu Antoň v Telči a to v termínu od 2.9. do 9.9.2022 (pátek- pátek). Areál se nachází v klidném prostředí, v blízkosti zámeckého parku, v dostupnosti je spousta procházek po historickém městě a výletů v okolí (pěšky, vlakem). Ubytovaní budeme ve dvoulůžkových podkrovních pokojích s vlastním příslušenstvím, stravování je zajištěno formou plné penze, v objektu je výtah.

Pro dostupnost objektu a vaše pohodlí objednáme k přepravě autobus, předpokládaná cena 5.200,- Kč  ( pobyt ) + cca 600,- Kč osoba/autobus ( cesta tam i zpět ). Přihlášky budou k dispozici na vánoční členské schůzi 11.12.2021, popř. zašleme emailem. Budeme se snažit obstarat na rekondiční pobyt opětovně peněžní příspěvek – grant.